· Вперше в школі за останнє 20-річчя кількість учнів перейшла за 300 дітей (305), працювало два перших, других, четвертих, сьомих, восьмих класів.
· Діти відвідують школу із мікрорайону школи – сіл територіальної громади Сокілецької сільської ради ( села Сокілець, Сигнал і Титусівка). Проте, поряд із ними, школу відвідують діти із сіл Пляхова і Садове ( Пляхівська і Комсомольська сільські ради).
· Організовано підвіз усіх учнів, які проживають у сім’ї на навчання до школи. Здійснюється підвіз учнів до школи і назад з таких сіл: Сокілець - 22 учні, Пляхова - 10 учнів, Титусівка - 51 учень, Сигнал - 40 учнів, Садове - 10 учнів Всього підвозяться 133 учні. Підвіз учнів здійснювати за такими маршрутами: 1 маршрут – шкільний автобус: школа – Сокілець - Пляхова . 2 маршрут ( автобус перевізника Антонюкова Дмитра Івановича): школа – Титусівка – Сигнал - Сокілець.
· Діяльність закладу характеризується інноваційними підходами до навчання, виховання та розвитку учнів.
· Пріоритетні та результативні напрямками діяльності закладу: розробка і реалізація шкільної програми "Обдарованість"; розвиток самоосвітньої діяльності; упровадження новітніх освітніх технологій у навчально-виховний процес; науково-дослідницька та пошукова робота учнівського й педагогічного колективів; удосконалення та розвиток кабінетної системи; виховання громадянина й патріота України; системність та нетрадиційність в організації методичної роботи.
· Основним завданням школи є: пошук, відбір, навчання, виховання та розвиток найбільш обдарованих дітей; створення умов для розвитку творчої особистості учня і творчого потенціалу педагога.
· Робота з обдарованими дітьми здійснюється через реалізацію шкільної програми "Обдарованість"
· В навчальному закладі у 1 – 4 класах реалізується програма підготовки учнів до навчання у гімназії. Крім традиційних уроків, учні мають можливість вивчати логіку та інформатику, займатися хореографією, відвідувати спортивні секції та факультатив з російської мови, підсилено вивчати українську мову та математику.
· Учні старшої школи навчаються за біолого-фізичним профілем. У середніх класах вводиться поглиблене вивчення української мови та математики.
· В закладі активно працюють секції науково-дослідницького товариства учнів "Пошук".
· У школі досконало організовано позаурочну учнівську діяльність. Вже не один рік ефективно працюють гуртки: «Бісероплетіння», «Квілінг», «Євроклуб», «Хореографія», «Волейбол», «Студія англійської мови», гурток художньої самодіяльності, «Фізика дивовижного», «Оригамі», «Лялька-мотанка», спортивний туризм, «Кольорова палітра», «Домогосподарочка»; творчі колективи: шкільний хор, танцювальні колективи, ансамбль учителів, учнівські дуети.
· У закладі велика увага приділяється розвитку спортивно-масової роботи.
· У ЗНВК створена і діє система заохочувальних заходів, які посилюють мотивацію обдарованих учнів до навчання та участі у позаурочній роботі, а педагогів - до діяльності з виявлення і розвитку дитячої обдарованості
· На базі школи успішно проходять різноманітні районні та обласні заходи: конкурси, фестивалі, семінари.
· Методична робота в закладі характеризується впровадженням інноваційних форм: діяльністю методичних кафедр - початкового навчання, здоров'я, праці і естетичного виховання, філології і суспільних наук, природничих і точних наук, виховання; організацією фестивалів педагогічної майстерності, естафет і виставок-презентацій методичних розробок, методичних конкурсів, ярмарків педагогічних ідей.
· Заклад бере участь у обласній програмі розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області на 2011-2015 роки, є учасником проекту «Флагмани освіти України»
· В школі функціонують 23 навчальні кабінети, спортивна зала, методичний кабінет, кабінет шкільного психолога, актова зала, спортивна зала, спортивна кімната, кухня-лабораторія, навчальні майстерні.
· Усі навчальні кабінети оснащенні сучасними ТЗН: комп’ютером, принтером, DVD – програвачем, телевізором. У трьох кабінетах діють мультимедійні дошки.
· Діє сучасний лінгафонний кабінет
· Школа є базовою в районі з військово-патріотичного виховання.
· Працює бібліотека з читальним залом, кабінет лікаря, ізолятор на сім ліжок, а також кабінет лікаря-стоматолога, гуртожиток, їдальня, яка розрахована на 200 посадкових місць і забезпечена технологічним обладнанням. Харчування дітей – п’ятиразове .
· Унікальність загальноосвітнього навчально – виховного комплексу "Школа-інтернат-гімназія", як закладу нового типу, полягає в поєднанні роботи педагогічного колективу над розвитком обдарованих, здібних дітей та вирішенням питання навчання і виховання соціально-незахищених категорій.
· В школі діти мають можливість навчатися і перебувати цілодобово, на повному чи частковому державному забезпеченні та тільки навчатися без проживання в гуртожитку.
· Школа має транспортні засоби, працює котельня, лазня, пральня.
2. Що нового сталося у навчальному році:
· Школа отримала гран – прі у рейтингу навчальних закладів району за результатами роботи за 2010-2011 н. р.
· Учениця 11 класу Комарівська Наталія виборола ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології (Вчитель біології Ліпніцька Г.В.)
· Учениця 6 класу Лавренюк Марина зайняла ІІ місце у очному турі краєзнавчої олімпіади "Моя Вінниччина" (вчителі української мови та літератури Гусаківська Т,В., географії Левицька Н.О.)
· Учні 8-б класу отримали ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу проектно-дослідницьких робіт в рамках експедиції "Моя Батьківщина – Україна" (Керівник проекту: вчитель біології Ліпніцька Г.В.)
· За участь у конкурсах у рамках Національної виставки «Інноватика в освіті України» та Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти" у 2011 – 2012 н. р. заклад нагороджено срібними медалями. (Автор конкурсної роботи: заступник директора знауково-методичної роботи Левицька Н.О.
· У 2012 році школа стала переможницею обласного етапу конкурсу на кращу методичну розробку туристсько-краєзнавчої тематики (Автор розробки: заступник директора з науково-методичної роботи Левицька Н.О.)
· У 2011-2012 н. р. під час визначення відділом освіти рівня володіння педагогам інформаційно-комунікаційними технологіями навчання педагогічному колективу видано сертифікат "Сто відсотків володіння ІКТ"
· Директор школи – Москалевський Зіновій Петрович у 2012 році став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Директор школи ХХІ століття"
· Школа стала учасником Всеукраїнського проекту "Флагмани освіти України"