Вівторок, 20.08.2019, 06:08
Вітаю Вас Гість | RSSКозятинський ЗНВК І - ІІІ ступенів школа - інтернат - гімназія імені В.М.Підгорбунського

Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Діяльність закладу

·        Вперше в школі  за останнє 20-річчя кількість учнів перейшла за 300 дітей (305), працювало два перших, других, четвертих, сьомих, восьмих класів.

·        Діти відвідують школу із мікрорайону школи – сіл територіальної громади Сокілецької сільської ради ( села Сокілець, Сигнал і Титусівка). Проте, поряд із ними, школу відвідують діти із сіл Пляхова і Садове ( Пляхівська і Комсомольська сільські ради).

·        Організовано підвіз усіх учнів, які проживають у сім’ї на навчання до школи. Здійснюється  підвіз учнів до школи і назад з таких сіл: Сокілець -  22 учні, Пляхова - 10 учнів, Титусівка -  51 учень, Сигнал  -      40 учнів, Садове -    10 учнів  Всього підвозяться 133 учні. Підвіз учнів здійснювати за такими маршрутами: 1 маршрут – шкільний автобус: школа – Сокілець  - Пляхова . 2 маршрут ( автобус перевізника Антонюкова Дмитра Івановича): школа – Титусівка – Сигнал  - Сокілець.

·        Діяльність закладу характеризується інноваційними  підходами до навчання, виховання та розвитку учнів.

·        Пріоритетні та результативні напрямками діяльності закладу: розробка і реалізація шкільної   програми "Обдарованість"; розвиток самоосвітньої діяльності; упровадження новітніх освітніх технологій у навчально-виховний процес; науково-дослідницька та пошукова робота учнівського й педагогічного колективів; удосконалення та розвиток кабінетної системи; виховання громадянина й патріота України; системність та нетрадиційність в організації методичної  роботи.

·        Основним завданням  школи є: пошук, відбір, навчання, виховання та розвиток найбільш обдарованих дітей; створення умов для розвитку творчої особистості учня і творчого потенціалу педагога.

·        Робота з обдарованими дітьми здійснюється через реалізацію шкільної програми "Обдарованість"      

·        В навчальному закладі у 1 – 4 класах  реалізується програма підготовки учнів до навчання у гімназії. Крім традиційних уроків,  учні мають можливість вивчати  логіку та  інформатику, займатися  хореографією,  відвідувати  спортивні секції та факультатив з російської мови, підсилено вивчати українську мову та математику.

·        Учні старшої школи навчаються за біолого-фізичним профілем. У середніх класах вводиться поглиблене вивчення  української мови та математики.

·        В закладі активно працюють секції   науково-дослідницького товариства учнів "Пошук".

·        У школі досконало організовано  позаурочну учнівську діяльність. Вже  не один рік ефективно працюють гуртки: «Бісероплетіння», «Квілінг», «Євроклуб»,  «Хореографія», «Волейбол», «Студія англійської мови», гурток художньої самодіяльності, «Фізика дивовижного», «Оригамі»,  «Лялька-мотанка», спортивний туризм, «Кольорова палітра», «Домогосподарочка»; творчі колективи: шкільний хор,  танцювальні  колективи,  ансамбль учителів, учнівські  дуети.

·        У закладі велика увага приділяється розвитку спортивно-масової роботи.

·        У ЗНВК створена і діє  система заохочувальних заходів, які посилюють мотивацію обдарованих учнів до навчання та участі у позаурочній роботі, а педагогів - до діяльності з виявлення і розвитку дитячої обдарованості

·        На базі школи успішно проходять  різноманітні районні та обласні заходи: конкурси, фестивалі, семінари.   

·        Методична робота в закладі характеризується впровадженням інноваційних форм:  діяльністю методичних кафедр - початкового навчання, здоров'я, праці і естетичного виховання, філології і суспільних наук, природничих і точних наук, виховання; організацією фестивалів педагогічної майстерності, естафет і виставок-презентацій методичних розробок, методичних конкурсів, ярмарків педагогічних ідей.

·        Заклад бере участь у обласній програмі розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області на 2011-2015 роки, є учасником проекту «Флагмани освіти України»

·        В школі функціонують 23 навчальні кабінети,  спортивна зала, методичний кабінет, кабінет шкільного психолога,  актова зала, спортивна  зала, спортивна кімната, кухня-лабораторія, навчальні майстерні. 

·        Усі навчальні кабінети оснащенні сучасними ТЗН: комп’ютером, принтером, DVD – програвачем, телевізором. У трьох кабінетах діють мультимедійні дошки.

·        Діє сучасний лінгафонний кабінет

·        Школа є базовою  в районі з військово-патріотичного виховання.

·        Працює  бібліотека з читальним залом, кабінет лікаря, ізолятор на сім ліжок, а також кабінет лікаря-стоматолога, гуртожиток,  їдальня, яка розрахована на 200 посадкових місць  і забезпечена технологічним обладнанням. Харчування дітей – п’ятиразове .

·        Унікальність загальноосвітнього навчально – виховного комплексу "Школа-інтернат-гімназія",  як закладу нового типу, полягає в поєднанні роботи педагогічного колективу над   розвитком обдарованих,  здібних дітей  та вирішенням питання навчання і виховання соціально-незахищених категорій.

·        В школі діти мають можливість навчатися і перебувати цілодобово, на повному чи частковому державному забезпеченні та тільки навчатися  без проживання в гуртожитку.

·        Школа має транспортні засоби, працює котельня, лазня, пральня.

 

2. Що нового сталося у навчальному році:

·        Школа отримала гран – прі  у рейтингу навчальних закладів району за результатами роботи за 2010-2011 н. р.

·        Учениця 11 класу  Комарівська Наталія   виборола  ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської  олімпіади з екології (Вчитель біології  Ліпніцька Г.В.)

·        Учениця 6 класу  Лавренюк Марина зайняла ІІ місце у очному турі краєзнавчої олімпіади "Моя Вінниччина"  (вчителі української мови та літератури Гусаківська Т,В., географії Левицька Н.О.)

·        Учні 8-б класу отримали ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу проектно-дослідницьких робіт в рамках експедиції "Моя Батьківщина  – Україна"  (Керівник проекту: вчитель біології  Ліпніцька Г.В.)

·        За участь у конкурсах  у рамках Національної виставки   «Інноватика в освіті України» та  Міжнародної виставки  "Сучасні заклади освіти" у 2011 – 2012 н. р.  заклад нагороджено  срібними  медалями. (Автор конкурсної роботи:  заступник директора знауково-методичної роботи Левицька Н.О.

·        У 2012 році школа стала переможницею обласного етапу конкурсу на кращу методичну розробку туристсько-краєзнавчої тематики (Автор розробки: заступник директора з науково-методичної роботи Левицька Н.О.)

·        У 2011-2012 н. р. під час визначення відділом освіти  рівня володіння педагогам інформаційно-комунікаційними технологіями навчання  педагогічному колективу видано сертифікат "Сто відсотків володіння ІКТ"

·        Директор школи – Москалевський Зіновій Петрович у 2012 році  став лауреатом   Всеукраїнського конкурсу "Директор школи ХХІ століття"

·        Школа стала учасником Всеукраїнського проекту "Флагмани освіти України"

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту