Козятинський ЗНВК І - ІІІ ступенів школа - інтернат - гімназія імені В.М.Підгорбунського

Результати діяльності закладу

·       Школа здійснює навчально – виховний процес за різними формами: у вигляді уроків, лекцій, лабораторно – практичних та семінарських занять, диспутів, екскурсій.

·       Школа здійснює навчально – виховний процес  за денною формою навчання.

Районний рівень

·        І місце у конкурсі "Стратегія розвитку територіальних громад" зайняла учениця 11 класу Майструк Алла (Вчитель географії: Левицька Н.О.)

·        У ІІ етапі  конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика серед учнів 3- 11 класів учениця 6 класу Лавренюк М. посіла ІІ місце  та учениця 11 класу  Комарівську Н. виборола ІІІ місце (Вчитель  української мови та літератури: Гусаківська Т.В.)

·        У ІІ етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка учні зайняли місця:

Лавренюк Марина – ІІ місце; (Вчитель української мови та

літератури: Гусаківська Т.В.)

Янченко Євгенія – ІІ місце (Вчитель української мови та літератури:

Ясінська Н.В.)

Лукашенко Богдана – ІІІ місце (Вчитель української мови та

·        У конкурсі "Космічні фантазії " перемогу здобули учні 8-а класу Власик Оксана та Матущак Дар'я (Вчитель фізики та астрономії: Ковальчук Л.І.)

·        У конкурсі "Космічні фантазії " ІІ місце зайняла Груць Діана, учениця 11 класу (Вчитель української мови та літератури: Гусаківська Т.В.)

·        Федорук Іванна, учениця 7 – а класу здобула перемогу на районному етапі  беручи участь у виставці-конкурсі "Мистецтво орігамі" (Вчитель обслуговуючої праці: Ярощук О.М.)

·        У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у  номінації «Історія України та державотворення» ІІ  місце зайняла Семенюк Н., учениця 11 кл.( Керівник  проекту: Дем’яненко О.А., вчитель історії і правознавства)

·        У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у  номінації «Література» перемогу здобули:  Лукашенко Б., учениця 10 кл (Керівник: вчитель української мови та літератури Гусаківська Т.В.) та Нестеренко А., учениця  7-Б кл.(Керівник  творчої роботи: вчитель української мови та літератури Лубчинська О.Г.)

·        У конкурсі "Мирний космос" учень 10 класу Колесник Владислав зайняв І місце (Вчитель фізики та астрономії: Ковальчук Л.І.)

·        Тижні  науки і техніки учень 10 класу Колесник Владислав отримав І місце на районному етапі (Вчитель фізики та астрономії: Ковальчук Л.І.)

·        І місце у районних змаганнях  з волейболу  серед дівчат (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        І місце у районних змаганнях  з легкої атлетики (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        І місце у районних змаганнях  "Нащадки козацької Слави"  (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        ІІ місце у районних змаганнях  з баскетболу  серед дівчат (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        ІІ місце у районних змаганнях  з гандболу  серед дівчат (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        ІІІ місце у районних змаганнях  з міні-футболу  серед дівчат (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        ІІІ  місце у районних змаганнях  "Старти надій" (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        ІІІ місце у змаганнях з техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях (Вчитель фізичної культури та Захисту Вітчизни: Левицький В.М.)

·        ІІІ місце у районній 65-ій Спартакіаді школярів (Вчитель фізичної культури: Левицький В.М.)

·        Учитель фізики Ковальчук Л.І. стала переможцем конкурсу "Творча скарбничка"

·        Заступник директора школи з науково-методичної роботи Левицька Н.О. зайняла І місце у конкурсі на кращий методичний матеріал туристсько-краєзнавчої тематики.

·        У 2011-2012 н. р. під час визначення відділом освіти  рівня володіння педагогам інформаційно-комунікаційними технологіями навчання  педагогічному колективу видано сертифікат "Сто відсотків володіння ІКТ"

Обласний рівень

·        ІІ місце у краєзнавчій олімпіаді "Моя Вінниччина" зайняла учениця 6 класу Лавренюк Марина (вчителі: української мови та літератури Гусаківська Т.В., географії Левицька Н.О.)

·        ІІІ місце у ІІІ етапі з екології виборола учениця 11 класу Комарівська Наталія (Вчитель біології та екології: Ліпніцька Г.В.)

·        І місце у конкурсі "Стратегія розвитку територіальних громад" зайняла учениця 11 класу Комарівська Наталія (Вчитель біології: Ліпніцька Г.В.)

·         ІІ місце у конкурсі проектів в рамках тижня екології зайняла учениця 11 класу Майструк Алла (Керівник проекту: вчитель географії, Левицька Н.О.)

·        У конкурсі "Мирний космос" учень 10 класу Колесник Владислав зайняв ІІ місце (Вчитель фізики та астрономії: Ковальчук Л.І.)

·        У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у  номінації «Література» ІІ місце  здобула  Лукашенко Б., учениця 10 кл (Керівник: вчитель української мови та літератури Гусаківська Т.В.)

·        ІІІ місце у конкурсі проектів в рамках тижня здорового способу життя зайняла учениця 7-б класу Нестеренко Анастасія ( Керівник проекту: вчитель основ здоров'я, Кононенко С.П.)

·        Федорук Іванна, учениця 7 – а класу зайняла ІІІ місце у обласному, беручи участь у виставці-конкурсі "Мистецтво орігамі" (Вчитель обслуговуючої праці: Ярощук О.М.)

·        І місце   у експедиції "Моя Батьківщина – Україна" зайняли учні 10 класу ( Керівник: Гусаківська Т.В.)

·        І місце у експедиції "Моя Батьківщина – Україна" зайняли учні 8- б класу ( Керівник проекту: Ліпніцька Г.В.)

·        ІІІ місце у експедиції "Моя Батьківщина – Україна" зайняли учні 7- б класу (Керівник проекту:  Ковальчук М.С.)

·        ІІІ місце у експедиції "Моя Батьківщина – Україна" зайняли учні 11 класу (Керівник проекту:  Ковальчук Л.І.)

·        Учитель фізичної культури Левицький В.М. у складі команди Козятинського району виборов ІІІ місце у туристичних змаганнях.

·        Учитель хімії  Юхимчук К.В. у 2011 – 2012 н. р.  брала участь у обласному конкурсі учителів хімії "Лідер" і  стала переможцем заочного етапу та лауреатом очного

Всеукраїнський рівень

·        Директор школи – Москалевський Зіновій Петрович у 2012 році  став призером  Всеукраїнського конкурсу "Директор школи ХХІ століття"

·        Конкурсна робота заступника директора з науково-методичної роботи Левицької Н.О.  у рамках Національної виставки   «Інноватика в освіті України» отримала Срібну медаль

·        За участь у конкурсі  у рамках Міжнародної виставки  "Сучасні заклади освіти" у 2011 – 2012 н. р.  заклад нагороджено  срібною  медаллю.  (автор конкурсної роботи:  заступник директора знауково-методичної роботи Левицька Н.О.)

·        Участь у Національній виставці   «Інноватика в освіті України» та  Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти" у 2011 – 2012 н. р.

·        Участь у Всеукраїнській виставці "Сучасна освіта в Україні"

·        Школа стала учасником Всеукраїнського проекту "Флагмани освіти України"

·        ІІ місце у експедиції "Моя Батьківщина – Україна" зайняли учні 8- б класу (Керівник проекту: Ліпніцька Г.В.)

·        Учні школи Майструк Алла  (11 клас) та Лукашенко Богдана (10 клас) брали участь у  Всеукраїнському конкурсі  «Intel-ЕкоУкраїна» за категоріями:  науки про Землю та екологія (Керівники: вчитель географії Левицька Н.О., вчитель біології Ліпніцька Г.В.)

·        Міжнародному конкурсі «Енергія і середовище» взяв участь учень 10 класу Колесник Владислав (Керівник проекту:вчитель фізики Ковальчук Л.І.)